kestane sekeri suruplu kavanoz

Nilüfer Kestane Şekeri Üretim

Kestane Şekeri Firması Olarak Üretim Alanında Hizmet Vermenin Sorumluluğu Bilerek Üretim Tesislerimizde Hijyene ve Kaliteye Son derece Önem Vermekteyiz. Bursa Kestane Şekeri Firmaları Arasında Bursa’nın Büyük Bir Pazarına Sahip Olmamızın En Etkin Sebeplerin Birtanesi Ürütimi Kaliteli Yapmamız Ve Yenilikçi Personelimiz İle Günden Güne Büyümekten olan Firmamızı Kalite’de Lider Ve Öncü Yapmaktadır.

Kestane Şekerini Tüm Dünya’ya Ulaştırmak İçin Profosyonel Ekimiz İle Birlikte Üretim Tesislerimiz Hızla Kalite Ve Hijyen Politikası Çerçevesinde Çalışmaktadır. bizlerin bugünlere gelmemizin en büyük etkisi olan yeniliktir. günden güne yelinenen tesisimiz ve ürün kestane şekeri çeşitlerimizi sosyam medya hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Hakkımızda

Kestane Şekeri Bursa’da Asırlar Önce Evlerde Üritilmekteydi, Sofraların Vazgeçilmez lezzeti Olan Kestane Şekeri 1900 Lü Yılların Başından Bugüne Satış Amaçlı Fabrikalar’da Üretilmeye Başladı. Peki’ya Biz Nilüfer Kestane Şekeri Nasıl Üretiyor. Üretim Tarafında Tamamen Profosyonel Uzun Yıllardır Sektörün İçinde Olan Profosyonel Takım Arkadaşlarımız İle Yapmaktayız. Temizlik Ve Hijyen Konusunda Bütün Önlemleri Özem Ve Önem İle Alıyoruz.