NİLÜFER KESTANE ŞEKERİ

                       Bursa’nın en özel lezzeti olan Kestane Şekeri ’nin hikayesi asırlar önceye dayanmaktadır. İlk başlarda evlerde üretilmeye başlanan bu eşsiz lezzet 1900’lü yılların başından itibaren seri üretime geçilerek kapasite olarak daha büyük tesislerde üretilmeye başlanmıştır.

                    Nilüfer Kestane şekeri markamızın kurucusu Bilal Astan, 2000’li yılların hemen başında yüksek bir girişimcilik ruhuyla, Bursa’nın eski semtlerinden Bağlarbaşı muhitinde firmamızın temellerini atmıştır. Astan, kurduğu bu mütevazi işletmeyle Bursa ile özdeşleşen Kestane Şekeri’ni ilk etapta Bursa’lı hemşerileri ile buluşturmuştur. Bursa halkı Nilüfer Kestane Şekeri’ni öylesine sahiplenmiştir ki lezzetin sınırları kısa zamanda Bursa sınırlarını aşmıştır. Bugün Bursa içinde 100’den fazla satış noktası bulunan Nilüfer Kestane, Marmara Bölgesinden İç Anadolu’ya, Ege’den Akdeniz Bölgesine kadar yaygın bir dağıtım ve satış ağına sahiptir. Türkiye geneli aktif satış noktamız 250’yi aşmıştır.

                   Artan taleplerle birlikte, kalite ve lezzetimizden ödün vermemek için üretim faaliyetlerimize Bursa Gıda Toptancılar sitesinde son teknoloji ile kurduğumuz üretim tesislerimizde devam etmekteyiz. Ürünlerimizi, bu modern tesisimizde kalite ve hijyen standartlarından ödün vermeden ISO 9001/2000 kalite standartlarında üretmekteyiz.

                   2019 yılından itibaren gelişen teknoloji ve yaşam şartlarının evrilmesinden dolayı tüm ülkemize bu eşsiz lezzeti Olan Kestane Şekerlerimizi ulaştırabilmek için online satış/e-ticaret süreçlerini hayata geçirdik. Bugün Türkiye’nin 81 iline ürünlerimizi Kargo aracılığıyla en kısa süre içerisinde ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

BURSA KESTANE ŞEKERİ
Bursa kestane şekeri; birbirinden farklı çeşitleri ve muhteşem lezzeti ile Türkiye’nin her yerinden insanların büyük ilgi duyduğu bir  çeşidi olarak bilinmektedir. Bursa ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’deki tüm illerden yoğun bir ilgi görmektedir.  firmamız  Uludağ çevresinden toplanan en taze ve en lezzetli kestaneler kullanılarak üretilmektedir.

BURSA KESTANE ŞEKERİ ÇEŞİTLERİ
Bursa’nın en iyi firmaları arasında zirvede yer almayı başaran  firmamız  çeşitlerimiz; en taze ve en lezzetli kestaneler seçilerek özenle üretilmektedir. çok rağbet gören firmamız Ayrıca Bursa’nın tüm ilçelerine hızlı kargo imkânımız da bulunmaktadır. Eğer sizler de firmamızdan en kaliteli ve en lezzetli çeşitlerimizden sipariş etmek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden kolaylıkla bizimle iletisim geçebilirsiniz. değişimlerimizi takip etmek ve bizden haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.