Teneke Ürünler

Konserve Kestane Şekeri

Bursa’nın en çok tercih edilen kestane şekeri firmalarından biri olmayı başaran Nilüfer kestane şekeri firmamız; Uludağ çevresinde yetişmekte olan en lezzetli ve en taze kestanelerin toplanarak en iyi şekilde kestane hazırlanması ile üretim yapmaktadır.

Kestane şekeri denildiği zaman Bursa ilinde akla ilk gelen firmaların başında yer alan Nilüfer kestane şekeri firmamız 10 yılı aşkın süredir bu sektörde çalışmalarına devam etmektedir. Firmamızda en çok tercih edilen ve üretilen kestane şekeri çeşidimiz ise konserve kestane şekeri çeşitlerimizdir.

 

En Lezzetli Konserve Kestane Şekeri Bizde

Özellikle farklı şehirlerden Bursa’ya gelerek kestane şekeri almak isteyen kişiler tarafından çok fazla tercih edilen konserve kestane şekeri çeşitlerimiz; uzun süre rahatça muhafaza edilebildiği için çok fazla ilgi görmektedir.

 

Online Sipariş, Hızlı Kargo ile Teslimat

Online olarak sipariş ettiğiniz konserve kestane çeşitlerimiz Bursa ili içerisindeki tüm ilçelere hızlı kargo imkânı ile kısa bir süre içerisinde gönderilmektedir. Eğer sizler de konserve kestane şekeri çeşitlerimizden sipariş vermek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.