Şuruplu Kestane Şekeri

Şuruplu Kestane Şekeri

Kültürümüze özel şerbetli bir tatlı olarak tanımlanabilen kestane şekeri; Bursa ilimize ait olan fakat Türkiye’nin dört bir yanından büyük ilgi gören isminden de anlaşılacağı gibi kestane kullanılarak üretilen bir lezzettir.

 

Kestane Şekeri Nilüfer Kestane Şekerinden Alınır

Bursa denildiği zaman akıllara hemen nasıl kestane şekeri geliyorsa, kestane şekeri denildiği zaman da akıllara hemen Nilüfer kestane şekeri firması gelmektedir. Nilüfer kestane şekeri firması olarak bizler; 10 yılı aşkın bir süredir Uludağ çevresinden topladığımız en kaliteli ve en taze kestaneleri kullanarak kestane şekeri üretimimize devam etmekteyiz. Birbirinden farklı birçok kestane şekeri üretimi yapan firmamızda özellikle son yıllarda en çok ilgi gören çeşitlerimizden birisi şuruplu kestane şekeri olarak bilinmektedir.

 

En Lezzetli Şuruplu Kestane Şekerleri Bizde

Şuruplu kestane şekeri birçok vitamini içerisinde bulunduran ve potasyum oranı da oldukça yüksek olan bir tatlıdır. Bursa’da en çok tercih edilen Nilüfer Kestane Şekeri firması olarak bizler en taze ve en lezzetli kestaneleri kullanarak şuruplu kestane şekerlerini özenle üretmekteyiz.

 

Online Sipariş-Hızlı Kargoyla Teslimat

10 yılı aşkın süredir Bursa ili içerisinde hizmet veren firmamız hem kaliteli ürünleri ile hem de tüm ilçelere sağlamakta olduğu hızlı kargo imkânı ile çok fazla tercih edilmektedir. Yağ oranı düşük olan şuruplu kestane şekerlerimiz özellikle son yıllarda sadece Bursa ili içerisinde değil, Türkiye’nin dört bir yanından ilgi görmeye başlamıştır.

 

En Kaliteli Şuruplu Kestane Şekerleri İçin Bizi Tercih Edin

Nilüfer Kestane Şekeri firması olarak bizler her zaman en kaliteli ve en lezzetli şuruplu kestane şekerlerini üretmek için özenle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Eğer sizler de hem sevdiklerinize hediye olarak hem de kendiniz için şuruplu kestane şekerlerimizden satın almak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden son derece kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.