Kırık Kestane Şekeri

Kırık Kestane Şekeri

Yıllar boyunca ismi Bursa ili ile özdeşleşen kestane şekeri; Nilüfer Kestane Şekeri firmamız tarafından Uludağ çevresinden toplanan en lezzetli, en kaliteli ve en taze kestaneler ile üretilmektedir.

10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız; kestane şekeri denildiği zaman akla ilk gelen firmalar arasında yerini almayı başarmıştır. Muhteşem lezzeti ve etkileyici görüntüleri ile firmamızda üretilen kestane şekerlerimiz birbirinden farklı çeşitleri ile satışa sunulmaktadır. Firmamızda üretilen ve en çok tercih edilen kestane şekeri çeşitlerimiz ise kırık kestane şekeri ve çikolatalı kestane çeşitlerimizdir.

 

Kırık Kestane Şekerinin En İyisi Bizde

Firmamızda üretilen ve müşteriler tarafından yoğun bir ilgi gören kırık kestane çeşitlerimiz; normal kestanelerin ezilerek küçük parçalar haline getirildikten sonra şerbetleme işleminden geçirilmesi ile üretilmektedir.

Diğer kestane çeşitlerine göre daha küçük bir yapıya sahip olan kırık kestane şekeri çeşidimiz isminden de anlaşılabileceği gibi kırık kestane parçaları şeklinde paketlenmektedir. Ayrıca firmamızda en kaliteli şekilde üretilen kırık kestane şekerlerimiz hızlı kargo imkânımız ile Bursa ili içerisindeki tüm ilçelere oldukça kısa bir süre içerisinde kolaylıkla ulaştırılmaktadır.

 

Kırık Kestane Şekeri Fiyatlarımız

Diğer kestane çeşitlerimize göre kırık kestane şekeri fiyatı çok daha uygundur. Eğer sizler de hem sevdikleriniz hem de kendiniz için kırık kestane şekerlerimizden sipariş etmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online sipariş ve hızlı kargo imkanlarıyla tüm lezzetlerimize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.