Kestane Şekeri Çeşitleri

Kestane Şekeri Çeşitleri

Kültürümüzün önemli parçalarından bir tanesi olan kestane şekeri; Bursa’nın en önemli simgelerinden bir tanesidir. Bursa denildiği zaman akıllara ilk olarak nasıl kestane şekeri geliyorsa; kestane şekeri denildiği zaman da akıllara ilk olarak Nilüfer kestane şekeri firması gelmektedir.

Firmamızda yaklaşık olarak 10 yıldır Uludağ çevresinden toplanan en taze ve en kaliteli kestaneler ile kestane şekeri üretimi yapılmaktadır. Nilüfer kestane şekeri firması olarak bizler birbirinden farklı birçok kestane şekeri çeşidi ile başta Bursa’nın tüm ilçeleri olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına kestane şekeri üretimi yapmaktayız.

 

En Lezzetli Çikolatalı Kestane Şekerleri

Nilüfer kestane şekeri firması olarak bizler Uludağ çevresinden toplanan en taze kestaneler ile en lezzetli çikolatalı kestane şekeri üretimini yapmak için yaklaşık olarak 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Haşlama ve şerbetleme işlemlerine ek olarak püre haline getirilen kestanelerin çikolata ile kaplanması ile yapılan çikolatalı kestane şekerlerimiz en çok ilgi gören kestane şekerlerimiz arasında yer almaktadır.

 

Kırık Kestane Şekerinin En İyisi Bizde

Firmamızda üretilen kestane çeşitlerinden biri olan kırık kestane şekeri; kestanelerin ezilerek küçük parçalara ayrılması ile hazırlanan kestane şekeri çeşitlerimizden bir tanesidir. Farklı lezzetler arayanlar için çok doğru bir tercih olacak olan kırık kestane şekerleri sadece Bursa’da değil tüm Türkiye’de büyük bir ilgi görmektedir.

 

En kaliteli Kavanozda Kestane Şekeri Firmamızda

Kavanozda kestane şekeri çeşidimiz de son zamanlarda en çok ilgi gören kestane şekeri çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. Sık sık üretilen kutu kestane şekillerimize göre daha dayanıklı olan kavanoz kestane şekerlerimiz özellikle şehir dışından gelen misafirlerimiz için çok uygun bir seçenektir.

 

En İyi Baraklı Kestane Şekerleri

Baraklı kestane şekeri satın almak isteyenlerin ilk tercihi olan firmamız; en kaliteli ve en taze kestaneleri kullanarak kestane şekeri üretimi yapmaktadır.

 

Şuruplu Kestane Şekerlerimizden Deneyin

Eğer sizler de kestane şekeri yemeyi çok seviyorsanız fakat artık farklı tatlar arıyorsanız içerisinde bol miktarda vitamin barındıran şuruplu kestane şekeri çeşitlerimizden kesinlikle denemelisiniz. Uludağ çevresinde yetişmekte olan taptaze kestaneler toplanarak yapılan şuruplu kestane şekeri çeşitlerimiz hem Bursa ili içerisinde hem de Türkiye’nin tüm illerinden yoğun bir ilgi görmektedir.

 

 

Hediyelik Kestane Şekerlerinin En Lezzetlisi Firmamızda

Bursa denildiği zaman akla ilk gelen lezzetlerden bir tanesi olan kestane şekeri, özellikle turistler için vazgeçilmez bir hediye olarak görülmektedir. Her zaman en lezzetli şekilde taptaze kestaneler kullanılarak üretimi yapılan hediyelik kestane şekeri çeşitlerimiz Türkiye’nin dört bir yanından yoğun bir ilgi görmekle beraber çok fazla beğenilmektedir. Eğer sizler de sevdiklerinize güzel bir hediye vermek istiyorsanız hiç şüphe duymadan hediyelik kestane şekeri çeşitlerimizden sipariş verebilirsiniz.

 

Konserve Kestane Çeşitlerimiz Her Zaman En İyisi

Özellikle farklı şehirlerden Bursa’ya ziyaret ve gezi amaçlı gelen turistler tarafından çok fazla tercih edilen konserve kestane şekeri çeşitlerimiz; çok daha kolay bir şekilde muhafaza edilme özelliği ve daha uzun süre dayanıklı olduğu için yoğun bir ilgi görmektedir. Eğer sizler de konserve kestane şekerlerimizden sipariş vermek istiyorsanız hızlı kargo avantajımız ile hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.