Kavanoz Ürünler

Kavanoz Kestane Şekeri

Günümüz dünyasında kestane şekeri denildiği zaman akla ilk olarak Bursa’nın geldiği gibi, kestane şekeri denildiği zaman da akıllara hemen Nilüfer kestane şekeri firması olarak bizler gelmekteyiz.

10 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet veren firmamız Uludağ çevresinde yetişen en kaliteli ve en taze kestaneleri toplayarak kestane şekeri üretmektedir. Hem Bursa ili içerisinde hem de Türkiye’nin dört bir yanından büyük bir ilgi gören firmamızda en çok tercih edilen kestane şekeri çeşitlerimiz ise kavanoz kestane şekeridir.

 

Kavanoz Kestane Şekeri Almak için

Firmamızda üretilen ve en çok sevilen kestane şekeri çeşitlerimizde bir tanesi olan kavanoz kestane şekeri; farklı boyutlarda ve farklı büyüklüklerde üretilebilmektedir. Kavanozda kestane şekeri taşımak ve muhafaza etmek çok daha kolay olacağından özellikle uzak yerlerden Bursa’ya gelip kestane şekeri satın alan kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

 

Hızlı Kargo ile Teslimat

Kavanozda kestane şekeri çeşitlerimiz firmamızda bulunan hızlı kargo avantajı ile Bursa’nın tüm ilçelerine kolay bir şekilde ulaştırılmaktadır. Eğer sizler de kavanoz kestane şekerlerimizden sipariş vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.