Görükle Kestane Şekeri

Görükle Kestane Şekeri

Kestane şekeri ile ünlü olan Bursa ilimiz içerisinde yer alan Nilüfer Kestane Şekeri firmamız; kestane şekeri denildiği zaman kalitesi ve lezzeti ile akla ilk gelen firmalardan bir tanesidir. Yaklaşık olarak 10 yıldır güvenli ve kaliteli hizmet vermeye devam eden firmamızda; birbirinden farklı çeşitleri ile Uludağ çevresinde yetişen en taze kestaneler ile üretim yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ilgi gören kestane şekeri çeşitlerimiz; hızlı kargo imkânı ile sevenlerine çok kısa bir süre içerisinde kolaylıkla ulaştırılmaktadır.

Görükle Kestane Şekeri Çeşitlerimiz

Kestane şekeri üretiminde 10 yılı aşkın süredir bulunan tecrübelerimiz ve kaliteli üretimlerimiz ile Bursa ili içerisinde en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktayız. Nilüfer kestane şekeri firması olarak bizler; Görükle kestane şekeri çikolatalı, hediyelik kutu kestane şekeri ve kavanoz kestane şekeri çeşitlerimiz ile kestane şekeri sevenlere en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmaktayız. Birbirinden farklı çeşitlerimiz ve muhteşem lezzetlerimiz ile Nilüfer kestane şekeri firması olarak bizler tüm ilçelerimize hızlı kargo imkânı ile hizmet sunmaktadır.

Kestane Şekeri Fiyatlarımız

Bursa ile özdeşleşen kestane şekeri; Nilüfer kestane şekeri firmamızda Uludağ çevresinden toplanan en güzel ve en taze kestaneler kullanılarak üretilmektedir. 10 yılı aşkın süredir üretimini yapmakta olduğumuz birbirinden farklı Görükle kestane şekeri Nilüfer başta olmak üzere Bursa’nın tüm ilçelerinden yoğun bir ilgi görmektedir. En fazla ilgi gören ve en çok sevilen kestane şekeri çeşitlerimiz ise; çikolatalı kestane şekeri ve kavanoz kestane şekerimizdir.

Eğer sizler de en güzel, en kaliteli ve en lezzetli kestane şekerlerimizden satın almak istiyorsanız Görükle kestane şekeri online sipariş hattı üzerinden hızlı bir şekilde istediğiniz çeşit kestane şekerlerinden sipariş verebilirsiniz. Kestane şekerlerimizi denedikten sonra bu muhteşem lezzetlerden vazgeçemeyeceksiniz!

görükle bölgesi harita