Gemlik Kestane Şekeri

Gemlik Kestane Şekeri

Kestane şekeri denildiği zaman akla ilk gelen adreslerden bir tanesi olan Nilüfer Kestane Şekeri firmamız; kestane şekerinin özdeşleşmiş olduğu Bursa ili içerisinde 10 yılı aşkın bir süredir en kaliteli ve en güvenli şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Tadına doyulmaz lezzeti, kalitesi ve birbirinden farklı çeşitleri ile Uludağ çevresinde yetişen en güzel kestaneler toplanarak üretilen Gemlik kestane şekeri çeşitlerimiz Türkiye’nin her yerinden yoğun ilgi görmektedir.

 

Gemlik Kestane Şekeri Çeşitlerimiz

Bursa’da Uludağ çevresinde yetişen en güzel kestanelerin toplanmasıyla yapılan kestane şekeri; haşlama işleminden geçirildikten sonra soyulup, tülbentler yardımı ile bağlanıp kaynayan şerbete batırılarak üretilmektedir. Gemlik kestane şekeri cam kavanoz, Gemlik kestane şekeri çikolatalı ve hediyelik kutu kestane çeşitlerimiz en fazla talep gören kestane şekeri çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca firmamızda en kaliteli, en sağlıklı ve en lezzetli şekilde üretilen kestane şekerlerimiz hızlı kargo imkânı ile tüm ilçelere kolaylıkla ulaşmaktadır.

 

Kestane Şekeri Fiyatlarımız

Gemlik kestane şekeri siparişi vermek isteyen herkes hızlı kargo ve en uygun kestane şekeri fiyatları imkanlarımızdan yararlanarak; internet üzerinden Gemlik kestane şekeri sipariş ver araması yaparak firmamızdan kestane şekeri siparişi verebilir. Hem kalitesi hem lezzetli tadı hem de 10 yıldan uzun süredir bu işle uğraşan tecrübeli kadromuzla Nilüfer Kestane Şekeri firması olarak müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Eğer sizler de hem kendiniz için hem de sevdiklerinize hediye olarak kestane şekeri satın almak istiyorsanız; hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek en kaliteli ve en lezzetli kutu kestane, kavanoz kestane ya da çikolatalı kestane şekerleri çeşitlerimizden bir tanesine hemen sahip olabilirsiniz. Muhteşem kestane şekeri lezzetlerini tatmanın en kolay yolu bize ulaşmak!

gemlik bölgesi