Çikolatalı Kestane Şekeri

Çikolatalı Kestane Şekeri

Geçmişten günümüze kadar geçen süre boyunca sürekli olarak Bursa ili içerisinden ve Bursa’yı ziyarete gelen kişiler tarafından yoğun bir ilgi gören kestane şekeri; Nilüfer Kestane Şekeri firmamızda Uludağ çevresinden toplanan en güzel, en kaliteli ve en taze kestaneler kullanılarak üretilmektedir. Nilüfer kestane şekeri olarak bizler; 10 yılı aşkın süredir firmamızda kestane şekeri sevenlere hizmet vermekteyiz.

Firmamızda kestane şekerleri; haşlama ve soyulma işlemlerinden sonra tülbent yardımı ile kaynayan şerbetin içerisine batırılarak en kaliteli şekilde üretilmektedir. Firmamızda üretilen ve Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından en çok ilgi gören kestane şekeri çeşidimiz ise çikolatalı kestane şekeridir.

 

Çikolatalı Kestane Şekerinin En Kalitelisi Bizde

Bursa çikolatalı kestane şekeri; firmamızda üretilen ve en çok ilgi gören kestane şekeri çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. Çikolatalı kestane çeşidimiz diğer kestane şekerlerinden farklı olarak üretilmektedir. Çikolatalı kestane şekerlerimiz; haşlama, soyulma ve şerbetlenme işlemlerinden sonra kestanelerin püre haline getirilerek ezilmesi ve daha sonra da hazırlanan çikolata sosları ile kaplanması ile üretilmektedir.

Hem etkileyici görüntüsü hem de eşsiz lezzeti ile çikolatalı kestane şekerlerimiz Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden yoğun bir ilgi görmektedir. Nilüfer kestane şekeri firması olarak bizler tüm ilçelere hızlı kargo imkânı ile kolay ulaşım hizmeti de sunmaktayız.

 

Kestane Şekeri Fiyatları ve Kestane Şekeri Siparişi

Kestane şekerinin en lezzetlisini ve en kalitelisini satın almak isteyen kişilerin tek adresi olan Nilüfer kestane şekeri firmamız; kestane şekeri online satış sayfasından ya da online sipariş hattı üzerinden sizlere kolay sipariş imkanı sunmaktadır. Eğer sizler de en uygun çikolatalı kestane şekeri fiyatları ile kestane şekeri siparişi vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.