Baraklı Ürünler

Baraklı Kestane Şekeri

Bursa’nın en çok sevilen ve en çok tercih edilen kestane şekeri firmalarından bir tanesi olmayı başaran Nilüfer kestane şekeri firmamız; Uludağ çevresinde yetişen en taze ve en güzel kestaneleri toplanarak üretim yapmaktadır.

10 yılı aşkın bir süredir kestane şekeri üretimi yapan firmamız Bursa’nın tüm ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından büyük ilgi görmektedir. Birbirinden farklı lezzetleri ve muhteşem tadı ile kestane şekeri çeşitlerimiz uzun yıllardır hem şehrimizde hem de şehrimize ziyarete gelen turistler tarafından çok fazla sevilmektedir.

 

En Kaliteli ve En Lezzetli Kestane Şekerleri Bizde!

Nilüfer kestane şekeri firması olarak bizler; en taze kestaneleri kullanarak birbirinden farklı lezzetlere sahip olan kestane şekerleri üretmekteyiz. Hem Bursa hem de Türkiye’nin diğer illerinden büyük bir ilgi ile karşılanan kestane şekerlerimiz hızlı kargo imkânı ile kolaylıkla istenilen her yere kısa bir süre içerisinde ulaştırılmaktadır. Eğer sizler de kestane şekerlerimizden sipariş vermek istiyorsanız hemen en kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.